Skoda Fabia kampanyalı fiyatlarıyla şaşırttı, sıfır otomobil almak hiç bu kadar ucuz olmamıştı

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Skoda Fabia olacak.

B hatchback dünyasının geride kalan otomobillerinden birisi olan Fabia, yakın bir zamana kadar daha makul fiyat seçenekleri ve zengin donanım listesine sahipti. Ancak ne olduysa Skoda otomobilin hem donanım havuzunda hem de fiyat detaylarında radikal bir değişiklik yaptı.

Skoda Fabia fiyatını görünce koltuktan düşebilirsiniz!

Tüketiciler, Skoda Fabia için belirlenen yeni fiyatları gördüğü zaman ise adeta şok geçiriyor. Biz de sizleri şimdiden uyaralım zira koltuktan düşme ihtimaliniz var.

Çünkü açık konuşmak gerekirse Fabia eğer Renault Clio, Volkswagen Polo, Hyundai i20 ve hatta Peugeot 208 gibi ciddi rakiplerin arasından sıyrılmak istiyorsa fiyat konusunda diğerlerine nazaran biraz daha avantajlı olmak zorunda.

Peki ama otomobil günümüzde bizlere neler vadediyor? Baz donanım seviyesinde 115 beygir gücünde olan 1.0 litrelik benzinli motor ve DSG şanzımana ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz.

Bu motor ve şanzıman ikilisi performans noktasında hiç de fena değil. Yakıt tüketimi konusunda ise ortalama değerler sunuyor diyelim ve gelelim artık fiyatlara.

Detaylı fiyat listesine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Premium 1.0 TSI 115 PS DSG

Fiyatı: 1.329.900 TL

Premium 1.0 TSI 115 PS DSG

Fiyatı: 1.329.900 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x